Рейд-перевірка підручників

Відповідно до плану роботи шкільної бібліотеки 08.11.2018 р.  бібліотекарем Мараховською Т. А. та педагогом-організатором Бучок А.О. була організована рейд-перевірка підручників, з метою бережливого і відповідального ставлення до них.

Загальний стан підручників – задовільний.

Перевіркою встановлено, що краща робота зі збереження підручників серед 5- 8 класів проводить в 5-Б класі (кл. керівник Терлецька Л.Ф.),6-Б класі (кл. керівник Медвідь Ю.С..).

Перевіривши підручники учнів 5-11 класів, слід відмітити стан збереження книг у 6-х , 8 класах, адже не в усіх учнів зовнішний вигляд книг відповідає вимогам.

Але, все ж таки, більшість учнів ставляться до збереження підручників відповідально, намагаються дбайливо ними користуватися: підручники обгорнуті, є закладки. Це свідчить про гарну роботу класних керівників та активу бібліотеки.

Результати перевірки підручників буде оголошено на загальношкільній лінійці та розміщено на сайті.

Дякуємо всім, хто вміє берегти найцінніше!