СНІД: подумай про майбутнє

Напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом медична сестра Жупанова О.В., шкільний психолог Маршалковська Л.А. та шкільний бібліотекар Мараховська Т.А. провели виховні години-застереження «СНІД: подумай про майбутнє – обери життя», «Вся правда про наркотики» для учнів старшого та середнього шкільного віку..

«Доки здоров’я служить, то людина не тужить…» – так стверджується у давньому українському прислів’ї. Безперечно, здоров’я є однією з найбільших цінностей людини, яку можна зберегти, та не можна ні набути , ні купити.

Через недостатню обізнаність про причини і наслідки захворювання, про шляхи передачі та способи запобігання зараження, Україна займає 5 місце у світі по кількості ВІЛ-інфікованих. Ризик померти від СНІДу у ВІЛ-інфікованих українців вищий, ніж у найбільш уражених епідемією регіонах Африки.

З метою інформування учнів про страшну хворобу, запобігання виникнення ВІЛ – позитивного діагнозу, шкільна медсестра ознайомила дітей із статистикою захворюваності в Україні, а також із шляхами передачі хвороби.

Шкільний бібліотекар Мараховська Т.А. продемонструвала соціальні відеоролики «СНІД. Чи існують вакцини для життя?», «СНІД: подумай про майбутнє – обери життя» та наочні відеофільми  «Я обираю життя», «Вся правда про наркотики».

Шкільний психолог Маршалковська Л.А. провела бесіду «Твоє життя в твоїх руках».

Діти отримали максимум зрозумілої і достовірної інформації про ВІЛ/СНІД, що розвіює міфи, знімає страх та упередження щодо цієї проблеми.

IMG_6101[1]