Доброчинний ярмарок «Подаруй дитині радість читання!»

Весело, гамірно, неймовірно дружно і надзвичайно смачно, – ось як  пройшов шкільний ярмарок у Бершадській загальноосвітній школі № 3, який тривав цілий тиждень.

З 4 по 6 грудня ще від самого ранку і діти, і батьки несли із собою різноманітну смакоту, приготовану вдома, – акуратно упаковану, загорнуту, розфасовану, готову до вживання, – аби на великій перерві можна було розставити усі з любов’ю продумані і придумані страви на столі і пропонувати своїм однокласникам, вчителям, батькам, гостям, яких хотілося пригостити.

Діти, спробувавши професію справжніх продавців, вправно рекламували свої наїдки та напої, а покупці – майстерно торгувалися.

Найбільше продавалося, звичайно, солодощів, – торти, пироги, тістечка, печиво найрізноманітніших видів та форм, рогалики з медяниками, желе, сирники, пиріжки. Хоча були в асортименті й звичайні «несолодкі» страви – зрази з капустою, канапки у найнеймовірніших варіаціях та оздобленні і навіть піца. Загалом, що тут казати, все «йшло» на «ура».

Зимовий смачний ярмарок традиційно є благодійним. Кошти, які вдалося зібрати, будуть розподілені адресно на першочергові цілі. Це, насамперед, допомога дітям, які перебувають у Джулинському інтернаті та на підписку дитячих періодичних видань для школи. Взагалі, благодійні заходи у школі відбуваються постійно.Наші діти, долучаючись до таких заходів, відчувають, що роблять щось потрібне і корисне, формують у собі активну громадянську позицію людей, небайдужих до потреб та проблем інших.

Загалом, дуже хочеться подякувати за активність, ініціативність та підтримку усім батькам, які із задоволенням та натхненням постійно долучаються до цікавої та потрібної шкільної справи. Ви всі молодці!

20171205_11173020171204_110259 20171205_111648