Святкова лінійка “Україна – країна гідності та свободи”

Поглянь – но, друже, в весняну блакить,

На вю красу моєї України.

О, як не хочу я, щоби в єдину мить,

Від цього залишилися руїни.

В рамках тижня "Гідності та Свободи" учнями 10 Б класу (класний керівник Гончар С.В.) було проведено загальношкільний захід "Україна – країна  гідності та свободи".

Чернецький О., Острий Д., Вуйчак Є., Логінова Ю., Сиворіг Н., Середюк Л. та інші учні класу декламували вірші про волелюбність та патріотизм українського народу.

Провівши паралель від минулого до сьогодення, діти згадали всі періоди боротьби за гідність і свободу українського народу. Вона полита потом і кров'ю сотень поколінь наших працелюбних і героїчних предків, які зберегли для нас нашу солов'їну мову, а нас самих наділили веселою вдачею, співучістю, працьовитістю та високою мораллю.

Головне, що ми сьогодні маємо усвідомити: ми не прибульці на цій землі, наші предки ні в кого її не відбирали, ми, українці, на своїй землі і маємо таке глибоке коріння, що його не вирвати ніякими силами.

Справжнім гімном свободи стала пісня Н.Бучинської "Це моя Україна" у виконанні десятикласників.

Надзвичайно чуттєвим був вірш "Небесна сотня" у виконанні Яворської Ю.

Разом із присутніми глядачами Скалецька В. виконала "Молитву за Україну".

По завершенню свята кожен зрозумів для себе одне: і своєю історією, і географічним розташуванням, і тим внеском, який наш народ зробив у континентальну справу впродовж багатьох віків свого існування та боротьби, Україна має стати повноправним мешканцем давньоєвропейського дому.

media-share-0-02-05-789bafbe5889ddd7a99f8e709c378eb1fee33ff4875c1c6d98c427857c65708b-Picture