Тиждень “Гідності та Свободи”

Україна – це  територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість,гідність, своє прагнення до свободи.

З метою вшанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, Указом Президента України Петром Порошенком від 13 листопада 2014 року проголошено 21 листопада Днем Гідності та Свободи.

З нагоди цього свята в нашій школі протягом тижня пройшла низка заходів. З 20 по 24.11 ми відзначали  тиждень "Гідності та Свободи" за орієнтиром "ціннісне ставлення до суспільства та держави". В рамках тижня, з метою  вшанування героїв українських майданів, була проведена шкільна робоча лінійка з інформаційною хвилинкою "Ціна людської гідності". Лінійку підготували учні чергового 10 – А класу (класний керівник Замкова Н.П.).

Класними керівниками було проведено години спілкування "Честь і гідність – не пусті слова", "Свобода громадянина України", "Гідність держави починається з гідності її громадян". Вчителем образотворчого мистецтва  Танадайчук В.В. для 5 – 6 класів було організовано конкурс малюнків "Я  – українець!".Заступником директора з виховної роботи Янчук Н.О. та педагогом – організатором Гуртовою В.В. в шкільній актовій залі було продемонстровано мультимедійні відео сюжети "Українські майдани".

20 листопада в школі відзначали Всесвітній день дітей. Вчителі історії, виконуючи виховну функцію, демонстрували учням мультимедійні виховні бесіди "Світова книга прав дитини".