Толерантність врятує світ!

Усі знають, що 16 листопада у всьому світі відзначають Міжнародний день толерантності. І саме у цей день на відкритій виховній годині "Толерантність врятує світ" учні 7-В класу допомогли зрозуміти усім, у чому ж заключається зміст цього свята. Відеоролик, знятий за участю учнів класу, коротко розповів про історію виникнення свята. Гості у залі змогли переглянути на мультимедійній дошці "Притчу про цвяхи", яка дала зрозуміти, до чого призводить нетерпимість людини.

Учні гарно декламували вірші, розігрували сценки. Звучали пісні про добро, розуміння, любов і повагу до людей.

Атмосфера виховного заходу була повчальною та невимушеною. Учасники свята показували свої поетичні, акторські та музичні здібності.

Побувавши на такому святі, хотілося б побажати класному керівнику Попук В.М. та учням 7 – В класу подальших творчих успіхів у навчанні та організації нових змістовних виховних заходів.

Мама учня 7 – В класу Процаніна Л.А.IMG_6022IMG_6026IMG_6034 IMG_6038