![311462382_1185540848701908_7889555279195789850_n](http://school3bershad.vn.ua/wp-content/uploads/2022/10/311462382_1185540848701908_7889555279195789850_n-500x381.jpg)
"Позитивна взаємозалежність" – це , коли успіх можливий лише за умови взаємодії однин з одним. Саме так сьогодні на уроці української мови працювали учні 5-Б класу ( вчитель Килівник О.А.) Закріплюючи та узагальнюючи вивчений матеріал з теми "Лексикологія" діти створювали ментальну карту, використовували в роботі "Капелюх мислення", омовлювали свої думки, аргументували свій погляд на поставлену проблему , здобували нові вміння командної співпраці.