Гартуймося, хлопці!

День Збройних сил України – це мужності й геройства свято.

І ми вклоняємося тим, хто літ тому назад багато

І тим, хто нині з автоматом нам спокій береже і захищає

Мене і маму, і сестру, і брата, і велику нашу всю родину –

Рідну, вільну Україну.

День Збройних сил України – це всенародне свято. Воно символізує любов і повагу українців до своїх захисників і визволителів. 8 грудня у нашій школі було проведено святкову конкурсну програму «Гартуймося, хлопці!» серед учнів 8-11 класів. Мета конкурсу: сприяти патріотичному вихованню школярів; спонукати особистість до осмислення себе як частинки великого українського народу; пробуджувати національну самосвідомість; формувати ціннісне ставлення до інших людей, виховувати почуття колективізму; розвивати розумові і фізичні здібності, кмітливість і спритність; організувати активне й змістовне дозвілля учнів.

За перемогу змагалися чотири команди: «Джентельмени удачі»(11 клас), «Десант»(10 клас), «Ох»(9 клас), «Українські козаки»(8 клас). Майбутні захисники брали участь у різних конкурсах, де мали можливість позмагатися, показати і випробувати себе.

Під час проведення першого етапу конкурсу команди представили себе, підготувавши яскраві, нетрадиційні презентації.

Справжнім випробуванням на увагу та вміння зосереджуватися був конкурс «Влуч у ціль», пережцями якого стали восьмикласники.

Вболівальники весело аплодували хлопцям та відстоювали свої команди піснями та танцями.Загалом, хотілося б відзначити мужність, витривалість та наполегливість юнаків. За результатами всіх етапів змагань перемогу здобула команда 11 класу.

Всі учасники  були нагороджені почесними грамотами та гучними оваціями глядачів. А десятикласник Медицький Тарас отримав почесну грамоту за звання найсильнішого хлопця школи.

Слайд2 Слайд3 Слайд4 Слайд5 Слайд6 Слайд7